Liqio Borsası Estonya’da Onaylanmış Yenilikçi Özellikleriyle Dikkat Çekiyor

2020'nin ilk gününden merhabalar arkadaşlar. Bugün sizlerle yeni bir borsadan bahsedeceğiz. Yeni borsanın adı Liqio. 2009 yılında bitcoin teknik dökümanının ortaya çıktığı günden beri kripto paralar oldukça büyük bir yol kat etti. Bu gelişim sırasında blockchain dünyayı hızla kavurmaya başladı. Her gün yeni fikirlere ev sahipliği yapıyor. Merkeziyetsizliğin ve özgürlüğün kapılarını açıyor. Bitcoin ve diğer kripto değerlerinin ticaretinde borsalar önemli bir yer kaplıyor. Borsalar ne kadar daha gelişmiş olursa ve vizyon sahibi olursa ticaretin gelişimi de o kadar doğru orantılı olarak hızlanacaktır. Bu yazıda borsaların dezavantajları ve yeni borsa Liqio’nun bu sorunlara yönelik çözümlerinden bahsetmeyi planlıyorum.

Klasik Borsaların Temel Sorunları Nelerdir ?

- Şeffaflık ve Ulaşılabilirlik: Borsalar müşterilerine ve yatırımcılarına kadar süreçler hakkında düzenli bilgi verici olmak zorundadır. Hiç kimse geleceğini bilmediği bir borsa üzerinde yatırımlarını tutmak yada işlem açmak istemez.

- İşlem Hacmi Düşüklüğü: 2017 yılındaki boğa sezonundan beri piyasaya bir çok borsa girdi ve bunların çoğu kapanıp gitti yada yakın zamanda kapanacaklar. Buradaki temel sorun yeterli müşteriye sahip olmamaları veya hizmet kalitelerinin düşük olmasıydı. Kullanıcı bir değer almak yada satmak istediğinde alıcı yada satıcı bulamadığı bir borsayı neden kullansın ki ?

- Müşteri Hizmetleri Yetersizliği: Günümüz borsalarında servis yöneticileriyle iletişim kurmak neredeyse imkansızdır. Kripto piyasası gibi çok akışkan ve anlık işlemlerin çok önemli olduğu bir piyasada klasik borsalarda yetkili bir kişiye ulaşmak günler sürebiliyor ve her saniye kaybınız katlanıyor.

- Kullanım Zorluğu: Borsaların çoğu yeni müşteriler için oldukça karmaşıktır belli düzeyde teknik bilgi isterler. Bu gibi sebepler yeni müşterilerin gelmesini ve sisteme adapte olmasını engeller.

Liqio Borsasının Çözüm Önerileri Nelerdir ?

Liqio borsası müşterilerine karşı gelecek her hamleyi bildirmeyi vaat ediyor. Dilerseniz hali hazırda çalışmakta olan sistemlerini web siteleri üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Sizlere bahsettiğim borsa halihazırda çalışmakta olan ve müşterilerine 7–24 müşteri desteği hizmeti sunarak olaylara en kısa sürede müdahale eden bir borsa. Kullanım için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç yok. Son derece basit ve sadece bir arayüzle müşterilerine hizmet sunuyor. Bu yenilik onlara yeni müşteriler kazandırmakla kalmayıp borsanın para akışını hızlandırarak hacimsizlik problemini de ortadan kaldıran etmenlerden sadece birisi. arayüzlerinin sadeliği sayesinde işlemlerinizi yüksek hızla ve kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Borsa aynı zamanda müşterilerinden yapılan alım-satım veya para çekme-para yatırma işlemleri için çok düşük ücretler uygulayarak hacmi genişletmeye devam ediyor. Bu ücretler yüksek olduğunda kazandığınız paranın büyük bir kısmını borsalar siz fark etmeden sizden geri alırlar. Liqio borsası kullanıcı dostu bir borsa olarak göze çarpıyor bu yönüyle.

Security Token Satışı ve Yatırım Süreci

Proje hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için aşağıda paylaştığım bağlantıları inceleyebilirsiniz. Proje hakkında benimle tartışmak isterseniz iletişim bilgilerim üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Saygılarımla..

WEB SITESI: https://liqio.co/
TELEGRAM: https://t.me/LiqioExchange/
TEKNIK DOKUMAN: https://drive.google.com/file/d/1Zq0d0k4-dJWqoVihnLdWLjTrpWX6YROV/view
BITCOINTALK: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5195018.msg52840589#msg52840589
FACEBOOK: https://www.facebook.com/Liqio-101013327984747/
TWITTER: https://twitter.com/LiqioExchange
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/28385007/

İletişim Bilgilerim
Yazar: alekseikivolov
Eth: 0xE4FA0176e11841fEA5284bf291B65df0ff52D018
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2636846